PHU Rafał Lubaszewski
AUGUSTÓW
ul. Hoża 6

"PAPIRUS" BIURO-SERWIS to przedsiębiorstwo które kompleksowo zaopatrzy Twoją Firmę w artykuły biurowe. Nasza stale poszerzająca się oferta obejmuje wszystko, co niezbędne do funkcjonowania biura, m.in. papier, segregatory, teczki, materiały do archiwizacji dokumentów, tonery, tusze, galanteria piśmiennicza i biurowa. Posiadamy również szeroką gamę artykułów plastycznych i szkolnych oraz wiele innych produktów.

Oprócz standardowych materiałów potrzebnych w pracy, u nas zakupisz: akcesoria komputerowe, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, kopiarki, projektory, laminatory, bindownice, niszczarki i inne ...

Nasza ciągle poszerzająca się oferta obejmuje to co niezbędne jest dla prawidłowego funkcjonowania biura. Szanujemy czas Naszych Klientów, dlatego dokładamy starań, by wszystkie artykuły dostępne były w ofercie firmy BIURO-SERWIS „PAPIRUS” .W swojej ofercie posiadamy ponad 30 000 produktów.

Zamówienia można składać telefonicznie pod nr 87 643 35 92 lub 696 582 191
albo wysłać email na papirusaug@wp.pl lub papirusaug@icloud.com

Zamówiony przez Państwa towar zostanie dostarczony na terenie Augustowa i okolic bez żadnych dodatkowych kosztów, bez względu na wartość zamówienia w ciągu 24h.

NIE CZEKAJ! NAPISZ! ZADZWOŃ! PRZEKONAJ SIĘ !
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Polityka cookies
Copyright © 2014